קרמי לחות מצוינים שמבוססים על מים

נשים רבות בוחרות להשתמש דווקא בקרם לחות לפנים מבוסס מים מהסיבה שהם מספקים לעור הפנים לחות מבלי לגרום לו להרגיש כאילו מרחו אותו במשהו או להרגיש דביק או שמנוני. יתרון נוסף שיש להם הוא שהם נספגים אל תוך העור תוך דקות ולא גורמות לעור לזהור או להיראות בוהק כמו מראה באמצע המדבר. יתרון נוסף הוא שלרוב הם מלאים ברכיבים מרככים כמו חומצות מועילות, גליצרין וויטמין E והם לא נופלים משום קרם כבד או מסורתי אחר – באחריות.

רעננות

הקרמים האיכותיים יותר כבר מאפשרים לשלוט ולבקר את ייצור השמן בפנים מה שמהווה פתרון מצויין לנשים עם עור שמנוני. קרמים אחרים מסייעים להתמודד עם נקודות שחורות בעור ולנקות אותו ביעילות ובפשטות. הטובים מביניהם מכילים חומצה היאלורונית, חומצה היאלורונית תורמת לתקשורת בין התאים, להתחלקות ולנדידה שלהם. עד לפני עשרים שנים הפיקו חומצה היאלורונית הופקה מכרבולות של תרנגולות שסיפקו כמות יפה יחסית אך יצרו בעיות למי שהיה רגיש לחלבון המסוים הזה אבל בעשרים השנים האחרונות מרבית הייצור של החומצה עבר למעבדות והיא מופקת באמצעות חיידקים מה שהפך את התהליך לבטוח ויעיל יותר. היום חומצה היאלורונית היא המרכיב המרכזי והבטיחותי ביותר בעולם האסתטיקה ולצד טיפולי בוטוקס הוא הכלי המרכזי לטשטוש קמטים. אך לא רק בטישטוש קמטים אלא גם בפיסול פנים, אף, עצמות לחיים, מילוי שפתיים ועוד. הקרמים האיכותיים באמת משלבים את כל הטוב הזה יחד עם מי ורדים או מלח אטלנטי כדי ליצור הרגשת רעננות עילאית.

אבל יש קרם לחות אחד שלוקח את זה אפילו צעד אחד קדימה, דמיינו קרם שיש בו את כל הדברים שציינו לעיל ובנוסף יש בו מרכיבים טבעיים שהוכחו אלפי שנים כבין המרכיבים התורמים ביותר לבריאות העור ולטיפוחו, מרכיבים שמגיעים מהמקום הנמוך בעולם ולא ניתן למצוא אותם בשום מקום אחר. ניחשתם נכון – קרם לחות לפנים שהופק ממוצרי ים המלח כגון בוץ ים המלח תמיד יהיה אחד הפתרונות המועדפים עלי אם לא המועדף ביותר. צריך לנסות כדי להבין. אבל מי שנרתע משימוש בחומרים טבעיים יכול להסתפק כאמור בכל אחד מהפתרונות הסינטטיים שקיימים כיום בשוק.