נתת לי הכל

נתת לי הכל, אהבה גדולה שהגיעה עד אליי, נתת לי לבנות משפחה, נתת לי לבנות בית, נתת עבודה ממש טובה, הכל היה בשפע, חגים, משפחה, בגדים, בזבוזים, הכל יכולתי לקנות, טעמתי הכל מהכל….. ואז הגיע הלילה שנשבר הכל… נעלם האור…. נעלמה השמש…. ממה שהכי חששתי, קרה לי………..לקחת הכל…………

לקחת בעל, לקחת בית, לקחת עבודה, פירקת משפחה, השארת לי ארנק ריק, הנחתת עליי מהלומה ותופת, ייסורים וכאבים נפשיים, לב פצוע, הראית לי תהום, בור ללא תחתית של עצבות, לקחת שמחה, לקחת את הביחד שלנו, לקחת תקווה שהכל ישתנה ויהיו ימים טובים יותר, לא נותר בי כלום ושאלתי למה ? למה אלוהים אדירים ? למה זה מגיע לי??? לפחות תשובה אחת, תענה לי כבר…. איפה אתה כשאני סובלת?? תשמע אותי, אני מבקשת, תן לי סימן שאני לא לבד….

עברו חודשים ארוכים……חיפשתי בכל מקום אפשרי, ואין מענה…. ואז הוא שמע, והגעתי לערוץ "קבלה לעם", ולא האמנתי, על המסך היה ציטוט …"כל עבודתנו לגלות אהבה בקרבנו, בכל יום ויום"….מאותו רגע, לא הפסקתי לראות את הערוץ, שתיתי כל מילה, חזר האושר לחיי, השמחה האמיתית נמצאת כשאני מוקפת בחבריי לדרך והיום אני בהודיה גדולה כי מהחושך הגדול גיליתי את האור הנפלא ביותר שטמון בלימוד חכמת הלב האינסופית היחידה.